Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: user
cs: uživatel

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: User
cs: Uživatel

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
cs: E-mailová adresa %email je již registrována. <a href="@password">Zapomněli jste heslo?</a>.

en: Empty
cs: Prázdný

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: Addthis
cs: AddThis
