Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text
el: Κείμενο

en: User
el: Χρήστης

en: The name of the user.
el: Το όνομα του χρήστη.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη κατειλημμένη. <a href="@password">Έχετε ξεχάσει το συνθηματικό σας;</a>

en: Empty
el: Κενό

en: users
el: χρήστες

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Display as link
el: Εμφάνιση ως σύνδεσμος
