Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: user
eo: uzanto

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: User
eo: Uzanto

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: La retpoŝtadreso %email estas jam registrita. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.
