Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Text
eu: Testua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Empty
eu: Hutsik

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Display as link
eu: Esteka bezala erakutsi
