Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: user
fi: käyttäjä

en: Name
fi: Nimi

en: Help
fi: Ohje

en: Text
fi: Teksti

en: User
fi: Käyttäjä

en: The name of the user.
fi: Käyttäjänimi.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Sähköpostiosoite %email on jo rekisteröity. <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Link this field to its user
fi: Linkitä kenttä käyttäjäänsä

en: This will override any other link you have set.
fi: Tämä ohittaa kaikki toiset linkit joita olet asettanut.

en: Display as link
fi: Näytä linkkinä

en: Addthis
fi: AddThis
