Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: כתובת הדוא"ל %email כבר רשומה. <a href="@password">האם שכחת את הסיסמא?</a>

en: Empty
he: ריק

en: users
he: משתמשים

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Signups
he: נרשמים

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Display as link
he: להציג כקישור
