Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Name
hi: नाम

en: Help
hi: मदद

en: Text
hi: लेख

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hi: %email यह ईमेल पता पहले से जुडा हुआ है. <a href="@password">क्या आप अपना कूटशब्द भूल गये हैं?</a>

en: Empty
hi: खाली

en: users
hi: उपयोगकर्ताओं

en: Error saving user account.
hi: त्रुटि से सुरक्षित करने वाला प्रयोक्ता खाता|

en: Display as link
hi: कड़ी के रूप में प्रदर्शन
