Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Empty
mn: Хоосон

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.
