Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: user
mr: सदस्य

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: Text
mr: अक्षर

en: User
mr: सदस्य

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली
