Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ne: यो %email ई-मेल ठेगाना पहिले नै दर्ता भईसकेको छ. <a href="@password"> के तपाईले आफ्नो पासवर्ड बिर्सिनु भयो ? </a>

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
