Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: user
nl: gebruiker

en: Name
nl: Naam

en: Text
nl: Tekst

en: User
nl: Gebruiker

en: The name of the user.
nl: De naam van de gebruiker.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nl: Het e-mailadres %email is al geregistreerd. <a href="@password">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: Empty
nl: Leeg

en: users
nl: gebruikers

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: Signups
nl: Inschrijvingen

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan de bijbehorende gebruiker koppelen

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Display as link
nl: Als link weergeven
