Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: User
nn: Brukar

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nn: Epostadressa %email er allereie registrert. <a href="@password">Har du gløymt passordet ditt?</a>

en: Empty
nn: Tom

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto
