Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: user
ro: utilizator

en: Name
ro: Nume

en: Help
ro: Ajutor

en: User
ro: Utilizator

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ro: Adresa de email %email este deja înregistrată. <a href="@password">Aţi uitat parola?</a>

en: Empty
ro: Gol

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.

en: Link this field to its user
ro: Legați acest câmp la utilizatorul său

en: Display as link
ro: Afișare ca și legătură
