Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji
