Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: User
sq: Përdoruesi

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sq: Adresa e-mail %email është rregullisht e regjistruar. <a href="@password">Keni harruar fjalëkalimin tuaj?</a>

en: users
sq: përdoruesit

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.
