Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: user
ta: பயனர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Text
ta: உரை

en: User
ta: பயனர்

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி %email ஏற்கெனவே பதிவாகியுள்ளது. <a href="@password">தங்கள் கடவுச்சொல்லை மறந்து விட்டீர்களா?</a>

en: Empty
ta: காலி

en: Error saving user account.
ta: பயனர் கணக்கினைச் சேமிப்பதில் பிழை
