Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: user
uk: користувач

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Help
uk: Довідка

en: Text
uk: Текст

en: User
uk: Користувач

en: The name of the user.
uk: Ім'я користувача.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Адреса електронної пошти %email вже зареєстрована. <a href="@password">Ви забули свій пароль?</a>

en: Empty
uk: Порожньо

en: users
uk: користувачі

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Link this field to its user
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Display as link
uk: Відображати як посилання
