Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: user
ur: صارف

en: Name
ur: نام

en: Help
ur: مدد

en: Text
ur: متن

en: User
ur: صارف

en: Error saving user account.
ur: صارف کا اکاؤنٹ محفوظ کرنے میں خرابی۔
