Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: User
be: Карыстальнік

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
be: Еmail %email ужо зарэгістраваны ў сістэме. <a href="@password">Магчыма, вы хочаце аднавіць пароль па эл. пошце?</a>

en: Empty
be: Пусты

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: Display as link
be: Паказваць як спасылку
