Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী
