Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: user
es: usuario

en: Name
es: Nombre

en: Help
es: Ayuda

en: Text
es: Texto

en: User
es: Usuario

en: The name of the user.
es: Nombre de usuario.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
es: La dirección de correo %email ya está registrada. <a href="@password">¿Ha olvidado su contraseña?</a>

en: Empty
es: Vacío

en: users
es: usuarios

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: User Roles
es: Roles de usuario

en: Error saving user account.
es: Error al guardar la cuenta de usuario

en: Signups
es: Inscripciones

en: Button text
es: Texto del botón

en: Link this field to its user
es: Enlazar este campo con su usuario

en: This will override any other link you have set.
es: Esto sobrescribirá cualquier otro enlace que haya dispuesto.

en: Display as link
es: Mostrar como enlace

en: Addthis
es: AddThis
