Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: Name
fa: نام

en: Help
fa: راهنما

en: Text
fa: متن

en: User
fa: کاربر

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: نشانی پست الکترونیکی %email هم اکنون ثبت شده است. <a href="@password">آیا گذرواژه خود را فراموش نموده‌اید ؟</a>

en: Empty
fa: خالی

en: users
fa: کاربران

en: User Roles
fa: نقش‌های کاربر

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره حساب کاربری.

en: Link this field to its user
fa: این فیلد را به کاربر خودش پیوند بده

en: Display as link
fa: نمایش به صورت پیوند
