Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: O enderezo de correo-e %email xa está rexistrado. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: Empty
gl: Valeiro

en: users
gl: usuarios

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: Signups
gl: Inscricións

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Link this field to its user
gl: Ligar este campo ao seu usuario

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Display as link
gl: Amosar como una ligazón
