Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: user
hr: korisnik

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hr: Adresa e-pošte %email je već korištena za registraciju. <a href="@password">Jeste li zaboravili lozinku?</a>

en: Empty
hr: Prazno

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.
