Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: user
jv: panganggo

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Alamat e-mail %email uwis tau kedhaftar. <a href="@password">Apa Sampéyan lali kode sandhiné?</a>

en: Empty
jv: Kosong

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.
