Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: %email e-mail-ы тіркелген. <a href="@password">Құпиясөзді ұмыттыңыз ба?</a>

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.
