Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %email ត្រូវ​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​រួច​ហើយ ។ <a href="@password">តើ​អ្នក​បាន​ភ្លេច​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឬ ?</a>

en: Empty
km: ទទេ

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។
