Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: Empty
lt: Tuščia

en: users
lt: nariai

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.
