Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lv: E-pasta adrese '%email' ir jau reģistrēta. <a href="@password">Vai esat aizmirsuši savu paroli?</a>

en: Empty
lv: Tukšs

en: users
lv: lietotāji

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Signups
lv: Pieteikšanās

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti
