Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: E-mail naslov %email je že registriran. <a href="@password">Ste pozabili vaše geslo?</a>
