Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Text
th: ข้อความ

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
th: มีคนใช้อีเมล %email ไปแล้ว <a href="@password">คุณลืมรหัสผ่านหรือไม่?</a>

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน
