Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.

en: Link this field to its user
bs: Linkaj ovo polje na njegovog korisnika

en: This will override any other link you have set.
bs: Ovo će prepisati bilo  koji link koji ste postavili.

en: Display as link
bs: Prikađi kao link
