Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: user
is: notandi

en: Name
is: Nafn

en: Help
is: Hjálp

en: Text
is: Texti

en: User
is: Notandi

en: Empty
is: Tóm

en: Error saving user account.
is: Villa kom upp við að vista notanda.

en: Display as link
is: Birta sem tengil
