Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
