Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: User
sk: Používateľ

en: Empty
sk: Prázdne

en: users
sk: používatelia

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Display as link
sk: Zobraziť ako odkaz
