Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: user
sv: användare

en: Name
sv: Namn

en: Help
sv: Hjälp

en: User
sv: Användare

en: The name of the user.
sv: Namnet för användaren.

en: Empty
sv: Töm

en: users
sv: användare

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.

en: Signups
sv: Anmälningar

en: Button text
sv: Knapptext

en: Link this field to its user
sv: Länka detta fält till dess användare

en: This will override any other link you have set.
sv: Detta kommer att åsidosätta alla andra länkar som du har angett.

en: Display as link
sv: Visa som länk
