Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: user
te: వాడుకరి

en: Name
te: పేరు

en: Help
te: సహాయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User
te: వాడుకరి

en: users
te: వాడుకరులు

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
