Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: Name
ar: الاسم

en: Help
ar: المساعدة

en: Text
ar: نص

en: User
ar: المستخدم

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مسجل سابقا. <a href="@password">هل نسيت كلمة مرورك؟</a>

en: Empty
ar: فارغ

en: users
ar: الأعضاء

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: Display as link
ar: عرض كرابط
