Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Text
az: Mətn

en: User
az: İstifadəçi

en: Empty
az: Boş

en: users
az: istifadəçilər

en: Link this field to its user
az: Bu sahəni istifadəçisi ilə əlaqələndirin

en: Display as link
az: Link kimi göstərin
