Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: user
oc: utilizaire

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Text
oc: Tèxte

en: User
oc: Utilizaire

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: L'adreça electronica %email es ja enregistrada. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>

en: Empty
oc: Void

en: users
oc: utilizaires

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Link this field to its user
oc: Ligar aqueste camp a l'utilizaire correspondant

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.

en: Display as link
oc: Afichar coma ligam
