Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Istnieje już konto użytkownika wykorzystujące adres e-mail %email. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: Empty
pl: Pusty

en: users
pl: użytkownicy

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Signups
pl: Zapisy

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Link this field to its user
pl: Z odnośnikiem do strony użytkownika

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Display as link
pl: Wyświetlaj jako odnośnik

en: Custom modules
pl: Własne moduły
