Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief
