Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: General
be: Агульны
