Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: General
bg: Общи
