Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Active
bn: সক্রিয়

en: General
bn: সাধারণ
