Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Active
ca: Actiu

en: Add New
ca: Afegeix un nou
