Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: General
et: Üldine
