Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: General
gl: Xeral
