Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: General
he: כללי

en: Delete entry
he: מחיקת פרסום

en: Edit entry
he: עריכת פרסום
