Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Node
ja: ノード

en: Active
ja: アクティブ

en: General
ja: 全般
